تبلیغات
news - Emma Watson

Emma Watson

نویسنده :امیررضا
تاریخ:سه شنبه 14 تیر 1390-06:53 ب.ظ

  در این پست بیوگرافی   emma   رو برتو ن بذارمemma watson
ما واتسون


نام کامل: اما شارلوت دوره واتسون
لقب: ام
قد: 1.65 متر

اما شارلوت دوره واتسون، متولد 15 آوریل 1990 ، بازیگری بریتانیایی است که نقش هرمیون گرنجر را در فیلمهای هری پاتر بازی می کند.

بیوگرافی
ابتدای زندگی

اما واتسون فرزند بزرگتر کریس و ژاکلین واتسون است، که هر دو وکیل هستند و اکنون از هم جدا شده اند. او برادری کوچکتر به نام آلکس دارد. او با والدینش در آکسفورد انگلیس زندگی می کرد و در دبیرستان مشهور The Dragon School در آکسفورد تحصیل می کرد.
قبل از شرکت در فیلمهای هری پاتر، تجربة اما واتسون بسیار کم بود، که فقط شامل تئاتر های درون مدرسه ای می شد، "مثل تئاتر آرتور: سالهای جوانی و پرنس شاد". فعالیت های دیگر مدرسه ای او شامل شرکت در مسابقة شاعری Daisy Pratt در سن هفت سالگی است که او در آن مسابقات مقام اول را کسب کرد.

زندگی کاری

اما واتسون در 10 سالگی شروع به بازی در فیلمهای هری پاتر، در نقش هرمیون گرنجر کرد و زمانی که فیلم هری پاتر و سنگ جادو به نمایش در آمد، او 11 ساله بود. از آن زمان او در همة سری فیلمهای هری پاتر ایفای نقش کرد. این فیلمها عبارتند از: هری پاتر و تالار اسرار (2002)، هری پاتر و زندانی آزکابان(2004) و هری پاتر و جام آتش(2005).
طرفداران هری پاتر نظرات گوناگونی دربارة نمایش واتسون از هرمیون دارند. برخی فکر می کند که او برای این نقش عالی است؛ دیگران این عقیده دارند که او نمی تواند سستی ها و کاستی های هرمیون را نشان دهد، و به این اعتراض می کنند که اما واتسون بیش از حد برای ایفای نقش هرمیون زیباست.... در این سری کتاب ها از هرمیون فقط با چهره ای ساده ( نه زیبا و نه زشت) یاد شده است. در هر حال فیلمها، با موافقت رولینگ، هرمیون را در کنار موهای پرپشت و عادت کتابخوانی اش، همان طور که هری و رون در مراسم یول بال متوجه می شوند، دختری زیبا نشان می دهد. (با این وجود هنوز یک مقالة روزنامة دیلی پرافت (پیام امروز) نوشتة ریتا اسکیتر هرمیون را این گونه معرفی می کند: دختری با چهره ای ساده ولی جاه طلب) فیلمنامه ها نیز بین هری، رون و هرمیون رابطة حسی متفاوتی را نسبت به کتاب نشان می دهند.
در 15 سالگی اما واتسون تبدیل به جوانترین فردی شد که عکسش روی جلد مجلة Teen Vogue رفته است. او به همراه پیرس بروسنان، کنت براناف و سامانتا مورتون عضو هیئت داوران انتخاب فیلمساز برتر نوجوان در مراسم First Light Film Award در لندن بود. در فوریة سال 2006 واتسون فیلمرداری اصلی فیلم هری پاتر و محفل ققنوس را آغاز کرد (این فیلم قرار است 13 جولای 2007 به نمایش در بیاید.) که در آن فیلم او نقش خود را به عنوان باهوش ترین جادوگر دوران خودش تکرار می کند. او در فیلم کوتاه کیف دستی ملکه، که برداشتی از فیلم هری پاتر است، نیز نقش هرمیون را بازی کرده است، این فیلم کوتاه به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد ملکه ساخته شد.
با این که فیلم های هری پاتر تنها تجربة سینمایی او هستند، او ابراز علاقه کرده تا حرفه اش را در دیگر فیلمها نیز گسترش دهد. هرچند که او گفته که بعید است این اتفاق پیش از اتمام فیلمهای هری پاتر رخ بدهد.

زندگی شخصی
او یک ورزشکار مشتاق است که به هاکی، تنیس و چندین ورزش دیگر علاقمند است. زمانی که در سر صحنة فیلمبرداری است، زمان خود را با بازیهای کامپیوتری و تنیس روی میز می گذراند. خوانوادة او دارای دو گربه با نامهای بابلز و دومینو است. در سال 2003 او وارد مدرسة دخترانة Headington در آکسفورد شد. علاقة او به موسیقی شامل خواندن، موسیقی هیپ هاپ، موسیقی بلوز، و موسیقی راک کلاسیک می شود و خوانندگانی از امینم گرفته تا اریک کلاپتون و نلی فورتادو را در بر می گیرد.
در آگوست سال 2006 اعلام شد که اما واتسون بالاترین نمرات را در امتحان دیپلمش کسب کرده که شامل 8 نمرة A+ و دو نمرة A است.

جوایز
جوایز کاندید شده:
Saturn Award برای فیلم هری پاتر و سنگ جادو
Empire Award برای فیلم هری پاتر و سنگ جادو
American Moviegoer Awards بهترین نقش مکمل زن، سال
Young Artists Awards بازیگر نقش اول جوان در یک فیلم سینمایی،
Young Artists Awards بهترین گروه در فیلم سینمایی، برای فیلم سنگ جادو
Broadcast Film Critics Association Awards بهترین بازیگر جوان،
Broadcast Film Critics Association Awards بهترین بازیگر جوان،جوایز برنده شده
Otto Awards بهترین ستارة زن فیلم (نقره)،

Phoenix Film Critics Society بهترین بازیگر زن نوجوان برای فیلم تالار اسرار
مجلة Total Film ، اجرای نوجوان سال،
نظرسنجی هفتگی بازیگر محبوب شبکة CBS ، هفته های زیاد
Otto Awards بهترین ستارة زن فیلم (طلا)،

جزییات
برادر کوچکتر او با نام الکس 3 سال کوچکتر از "اما" است.

دربارة نقشها می گوید:" حالا که نقش هرمیون فین فینی، رییس منشِ و تر و تمیز رو بازی کردم، دوست دارم نقش یه دختر دبیرستانی آمریکایی رو بازی کنم. دوست دارم توی همة شخصیتها و تمام عقیده ها نقش بازی کنم، ولی احتمالا فعلا باید همین هرمیون رو بازی کنم."
کتاب مورد علاقة او هری پاتر و زندانی آزکابان است.
در 13 سالگی، درست زمانی که تازه 10 ماه از ورود او به دورة نوجوانی گذشته بود، در سال 2004 او به عنوان دهمین نفر بین "داغ ترین ستاره های زن" شناخته شد.
نام او بر اساس نام مادر بزرگ پدری اش انتخاب شد که پس از ازدواج نامش تبدیل به "اما شارلوت دوره واتسون" شده بود.
شایعه شده بود که در طول فیلمبرداری فیلم هری پار و تالار اسرار در سال 2002، مچ دست او شکسته است. البته این شایعه بعدها تکذیب شد.
درست در همان روزی به دنیا آمده است که "اما تامسون" بازیگر نقش پروفسور ترلاونی به دنیا آمده است.
کمی فرانسوی بلد است.


گفته های شخصی
سخت ترین صحنه": نویل با قورباغه اش ترور اومد و بهم گفت که " می خوای برای شب بخیر ترور رو ببوسی؟" هر دفعه اون اینکارو می کرد من به خنده می افتادم. قرار بود یکی از اون نگاههای چپ چپ بهش بندازم ولی نمی تونستم جلوی خودمو بگیرم. هشت تا برداشت طول کشید تا بالاخره تونستم این کارو انجام بدم."
"دیدن من توی یه فیلم اکشن باور نکردنیه! در عرض چند ماه تمام نی نی کوچولو های کشور سرم رو می برن!"
دربارة "بوسیدن" دیگر بازیگران سر صحنه می گوید:" وای خدا، محاله، محاله. این تو قرارداد من نیست!"
" دوستام با شهرت من خیلی راحت هستن، فقط اونا واقعا کنجکاون، اونا خیلی سوال می کنن..."
دربارة اینکه چطور شخصیت او، هرمیون گرنجر، به بلوغ رسیده می گوید:" اون پر جنب و جوشه. اون با انرژیه. قدرت دخترونه!"
دربارة این که خبرنگاران چندین و چند بار یک سوال را تکرار می کنند می گوید:" خوبیشون همینه! اونها سوالهاشون عین هم دیگه است و تو هم می تونی جوابهای تکراری بدی. دیگه لازم نیست فکر کنی، می تونی بشینی مثل یک نوار ضبط شده حرف بزنی..."
دربارة کار کردن با پسران می گوید:" دوست دارم توی یه جای مختلط هم باشم. معلومه که دن و روپرت به اندازة کافی سهم خودشون رو توی نظراتی که می گن من دخترونه رفتار می کنم دارن، ولی اینا همش سرگرمیه."
"امیدوارم زیاد کله گنده نشم. من دوست دارم سرم به کار خودم باشه و بچسبم به دوستا و خونواده ام و سعی کنم یه زندگی عادی داشته باشم."
" من عاشق مد هستم. به نظر من این خیلی مهمه، چون این طوریه که آدم خودش رو به دنیا نشون می ده."
دربارة بازیگری مشهور بودن می گوید:" بیشر مردم خیلی مهربونن ولی بعضی ها زل می زنن به آدم، انگار تو رو تو باغ وحش به نمایش گذاشتن و تو یه آدم واقعی نیستی و احساسات نداری. حتی وقتی تو تمام زرق و برق و توجه و مراسم ها و بقیه رو ول کنی، آخرش بازم من دارم بازیگری می کنم."
"هرمیون همه اش از این کلمات بزرگ دراز و با تلفظ سخت استفاده می کنه. نصف وقتا من نمی دونم اون می خواد چیکار کنه!"
"شاید یه روزی 100 سالم بشه و بیفتم روی تخت..... ولی هنوز به اینکه یه عضوی از فیلمهای هری پاتر بودم کلی افتخار می کنم."
دربارة همکارانش دانیل رادکلیف و روپرت گرینت که نقش هری و رو را بازی می کنند می گوید:" بیشتر از یه دوست معمولی. اونا می شن مثل برادر. یا خواهر، نمی دونم. در واقع من اونها رو مثل پسرای معمولی نمی بینم. در واقع اصلا نمی تونم تصورش رو بکنم که بخوام با اونها "قرار و مدار" بذارم. برای اونها مثل دوستای صمیمی هستن. من می تونم بدون هیچ منعی با اونها بگم و بخندم. واقعا خیلی از اونها خوشم میاد."
"هرمیون یه دیکشنریه – اون از کلمات بزرگی استفاده می کنه که من متوجه نمی شم."
"هرمیون مثل نوکر پر روی معلم هاست که عشق مدرسه رفتن داره، و خیلی دختر مامانی ایه. اون یه خورده اعصاب خورد کنه، ولی خیلی..... اون واقعا خورة کتابه.... واقعا سخت بود که برای شیش ماه تنها دختر توی یه فیلم باشی. هرمیون همیشه باید دماغش رو به بالا باشه. فکر کنم کل شخصیتش همینه. اگه اینطوری نبود اون عادی می شد و این شخصیت اون رو می سازه. اون همش تو این حالته که "من درست می گفتم و تو اشتباه می کردی." من از همینش خیلی خوشم می یاد.... بعضی وقتها حرفهاش رو که می خونم نمی فهمم و آخرش با خودم می گم الان چه فکری داره تو سرش می گذره!!... هعرمیون کیه کار هوشمندانه می کنه، مثلا دکتری، چیزی می شه، یا اینکه خیلی علمی میشه.... من مطمئنم هرمیون مجرد می مونه... خیلی ایراد گیره.... و معتاده به مدرسه. همیشه به رون و هری دستور می ده. و به نظر من واقعا از این کار لذت می بره. تنها دختر باشی خیلی خوش می گذره.... هرمیون فوق العاده است!"
"فکر می کنم بازیگری خارج از دنیای هری پاتر با تجربة من خیلی فرق داشته باشه، من نمی خوام هری پاتر آخرین کاری باشه که انجام می دم."
"کارهای غیر معمول تری هم باید انجام می دادم...... مثلا تو یه صحنه گربه می شدم. من خیلی از اون خوشم اومد، آخه من خودم و خونه دو تا گربه دارم."
"من عشق کتاب نیستم، عشق مدرسه و مشق هم نیستم، عشق تو دردسر نیفتادن هم نیستم."
"من همیشه از بازیگری و خوانندگی و اجرا و بحث خوشم می یومد. اما به این فکر نبودم که شهرت هم با این چیزها به وجود می یاد. هیچوقت از اون بچه هایی نبودم که دوست دارن همه اسمشون رو بدونن."
"سه تا فیلم طول کشید تا هرمیون شلوار بپوشه. تا از ردا با آستین های تنگ و زبر در بیام. هورا!"
"برای گریه کردن قبل از رفن سر صحنه باید کار رو شروع کنی، اونقدر چشمهات رو باز نگهداری که ازشون اشک بیاد. برای لبخند زدن: فقط باید به یه چیز شاد فکر کنی، معمولا مخلوطی از برادپیت و شکلات من رو خندونه!"

1260904965

نوع مطلب : all about harry potter 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
hero zero cheats
سه شنبه 8 اسفند 1396 09:40 ب.ظ
این موضوع سخت است که توسط افرادی که به خوبی شناخته شده اند بر روی این موضوع بیاورند اما به نظر می رسد که شما می دانید که صحبت می کنید
در باره! با تشکر
livejasmin credit generator android
جمعه 4 اسفند 1396 08:06 ق.ظ
Hi there I am so happy I found your webpage, I really found you
by error, while I was browsing on Bing for something else, Regardless I am here now and would just like to say
kudos for a remarkable post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have
time to read through it all at the minute but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I
will be back to read a great deal more, Please do keep up the great work.
hero sky epic guild wars cheats
پنجشنبه 28 دی 1396 12:01 ق.ظ
همانطور که این پاراگراف را در این سایت پیدا کردم بسیار ساده است که هر موضوعی را در وب در مقایسه با کتاب پیدا کنم.
Free Nintendo
پنجشنبه 7 دی 1396 09:21 ب.ظ

This article is actually a fastidious one it helps new net visitors, who are wishing for blogging.
David
پنجشنبه 16 آذر 1396 08:36 ب.ظ
It's really very complicated in this active life to listen news on TV, therefore I simply
use web for that purpose, and take the most recent information.
imvu credit generator
دوشنبه 13 آذر 1396 10:00 ب.ظ
وو که غیر معمول بود من فقط یک نظر بسیار طولانی نوشتم اما پس از کلیک روی ارسال نظر من ظاهر نشد.
Grrrr... خوب من این همه چیز را دوباره نوشتن نمی کنم.
به هر حال، فقط می خواستم بگم وبلاگ عالی!
Nintendo Switch
سه شنبه 7 آذر 1396 08:28 ب.ظ
ضرب و شتم عالی من امیدوارم در همان زمان با وب سایت خود را اصلاح کنید
سایت، چگونه می توانم برای یک وب سایت وبلاگ بسازم؟ حساب من یک معامله قابل قبول را به من داد.

من کمی از این پخش تلویزیونی که ایده شفاف و روشن را داشتم کمی آشنا بودم
cam4 tokens hack
دوشنبه 6 آذر 1396 07:14 ب.ظ
بله! این وبلاگ دقیقا مثل یک پیرمرد من است! این موضوع کاملا متفاوت است
اما تقریبا همان طرح و طراحی را دارد. انتخاب شگفت انگیز رنگ!
supplemental medicare plans
جمعه 3 آذر 1396 07:43 ب.ظ
من به این موضوع فکر میکنم، من بر این عجله کردم که من آن را مثبت و مفیدی کشف کردم
آن را بارها به من کمک کرد. امیدوارم کمک های مختلفی را به کاربران ارائه دهم و از کاربران مختلف کمک بگیرم
من کارت عالی بود.
are psychics real
سه شنبه 30 آبان 1396 09:36 ب.ظ
با تشکر برای به اشتراک گذاشتن چنین ایده دلپذیر، مقاله دلپذیر است، به همین دلیل است که من دارم
آن را به طور کامل بخوانید
how much do std tests cost
پنجشنبه 18 آبان 1396 03:22 ق.ظ
اول از همه می خوام بگم وبلاگ فوق العاده ای هست من یک سوال سریع داشتم که می خواستم بپرسم
برای شما مهم نیست. من کنجکاو بودم تا متوجه شوم که شما خودتان را متمرکز کرده اید و روشن است
سر خود را قبل از نوشتن من فکر میکنم افکار من را از بین ببرم
آنجا. من واقعا از نوشتن لذت می برم اما فقط به نظر می رسد که اولین 10 تا 15 دقیقه به طور کلی از بین می رود و تنها سعی در کشف چگونگی آن دارد
شروع. هر گونه پیشنهاد یا راهنمایی؟ به سلامتی!
std testing price
یکشنبه 14 آبان 1396 02:14 ق.ظ
من مطمئن نیستم که چرا این وب سایت برای من بسیار آهسته است.

آیا هر کس دیگری دارای این مشکل است یا این که
یک مشکل در پایان من؟ من بعدا بررسی خواهم کرد و اگر مشکلی پیش اومد ببینم
وجود دارد
std testing
شنبه 13 آبان 1396 11:42 ب.ظ
سلام، من می خواهم برای این صفحه وب برای به دست آوردن بیشتر به روز رسانی به روز رسانی، بنابراین در کجا می توانم آن را انجام دهید لطفا کمک کند.
best supplement medicare plans
پنجشنبه 11 آبان 1396 02:33 ق.ظ
در این لحظه آماده هستم که صبحانه بخورم، بعد از آن که صبحانه ام را به خانه می آورم
دوباره به خواندن اخبار اضافی.
ask a psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 11:55 ب.ظ
سلام عزیزم، آیا واقعا به این وب سایت مراجعه می کنید؟
به طور منظم، اگر پس از آن شما بدون شک بدست آوردن دانش خوب است.
best psychic readings
چهارشنبه 10 آبان 1396 11:51 ب.ظ
اینها در حقیقت ایده های فوق العاده ای در ارتباط با وبلاگ نویسی هستند.
شما برخی از چیزهای خوب را در اینجا لمس کردید هر چی رو به عقب برگردونی
best psychic mediums
چهارشنبه 10 آبان 1396 10:32 ب.ظ
وبلاگ بزرگ در اینجا علاوه بر این، سایت شما بسیار سریع است!
از چه میزبانی استفاده می کنی؟ آیا می توانم شما را بگیرم؟
پیوند لینک به میزبان شما؟ من آرزو می کنم که وبسایت خود را به سرعت لود کند
private std screening
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:34 ب.ظ
من همیشه برای نوشتن مقالات نوشتن در مقالات خبری استفاده کردم، اما
در حال حاضر من به عنوان کاربر خالص است بنابراین از هم اکنون من استفاده از شبکه برای
مقالات، به لطف وب
cheap phone psychics
دوشنبه 20 شهریور 1396 11:20 ق.ظ
پست خوب من این وبلاگ را دائما چک کردم و تحت تاثیر قرار گرفتم!

اطلاعات بسیار مفصل به طور خاص در قسمت آخر :) من برای اطلاعات زیادی از این اطلاعات استفاده می کنم.

من به دنبال این اطلاعات خاص برای
زمان طولانی. سپاس و موفق باشی.
cheap telephone psychics
دوشنبه 20 شهریور 1396 10:06 ق.ظ
سلام به همه، مطالب موجود در این وب سایت
در واقع برای افراد تجربه قابل توجه است، خوب، نگه داشتن آن
دوستان خوب کار.
std screening
دوشنبه 20 شهریور 1396 01:11 ق.ظ
با تشکر برای یک پست با شکوه دیگر. جایی که ممکن است
فقط کسی که این نوع اطلاعات را در چنین مواردی دریافت می کند
رویکرد ایده آل از نوشتن؟ من یک هفته ارائه می دهم، و من در جستجوی این اطلاعات هستم.
http://sharendelagado.hatenablog.com/
سه شنبه 24 مرداد 1396 09:57 ق.ظ
Good site you have here.. It's hard to find high quality writing like yours these days.
I really appreciate individuals like you! Take care!!
free chaturbate token hack
پنجشنبه 12 مرداد 1396 10:35 ب.ظ
Woah! I'm really enjoying the template/theme of this website.
It's simple, yet effective. A lot of times it's hard to get that "perfect balance" between superb usability and visual appeal.
I must say you have done a excellent job with this. In addition, the blog loads
super fast for me on Chrome. Exceptional Blog!
Kayla
سه شنبه 10 مرداد 1396 09:20 ب.ظ
Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However I am
experiencing problems with your RSS. I don't know the reason why I can't subscribe to
it. Is there anybody else getting similar RSS problems?
Anyone who knows the solution will you kindly respond? Thanx!!
Candelaria
جمعه 16 تیر 1396 07:23 ب.ظ
I really like what you guys are up too. This type of clever work and
exposure! Keep up the great works guys I've added you guys to my personal blogroll.
std clinic near me
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:12 ق.ظ
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب در آغاز آیا نه کار خوب با من پس از
برخی از زمان. جایی درون
پاراگراف شما در واقع قادر به من مؤمن
متاسفانه تنها برای کوتاه در حالی که.
من با این حال مشکل خود را با جهش در منطق و شما خواهد را
سادگی به پر همه کسانی شکاف. در
صورتی که شما که می توانید انجام
من خواهد مطمئنا تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
Phillipp
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 03:43 ب.ظ
Hi there colleagues, its fantastic paragraph regarding educationand completely
defined, keep it up all the time.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo

Best Cod Music

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت


 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ